Ndërlidhjet

PORTO PRINC


Ka shkuar në 900 numri i viktimave nga përmbytjet në Haiti dhe në Republikën Domenikane. Trupat amerikane dhe kanadeze kanë filluar operacione në ndihmë të të mbijetuarve.
XS
SM
MD
LG