Ndërlidhjet

VJENË


Zyrtarë austriakë thonë se 5 persona janë mbytur kur një barkë që po bartte turistë në njërin nga liqenet më të madh nëntokësoër në Evropë, është rrotulluar.
Në barkë ishin 4 femra dhe një mashkull.
XS
SM
MD
LG