Ndërlidhjet

MOSKË


Kosova do jetë tema kryesore e takimit të së enjtes mes presidentit rus Vladimir Putin dhe kryeministrit serb, Vojisllav Koshtunica. Koshtunica po zhvillon një vizitë disa ditore në Rusi.
XS
SM
MD
LG