Ndërlidhjet

ROMË


Aktivistë të lëvizjes për paqe në Itali kanë protestuar kundër luftës në Irak në ditën e Republikës.
Kjo protestë përkon dhe me vizitën e presidentit Bush në Itali për të shënuar 60-vjetorin nga clirimi nazist.
XS
SM
MD
LG