Ndërlidhjet

SOFJE


Tre persona janë vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur kur dy sulmues të veshur si priftërinj, kanë hyrë dhe kanë hapur zjarr në një lokal në Sofje.
Radioja bullgare njoftoi se bëhet fjalë për qërim hesapesh të bosëve të drogës.
XS
SM
MD
LG