Ndërlidhjet

ROMË


Policia italiane ka arrestuar dy persona që dyshohet se janë të përfshirë në sulmet në tren në Madrid, ku u vranë 191 dhe u u lënduan më shumë se 2000 persona. Njëri nga ta, i njohur si "Muhamedi i Egjiptit" dyshohet se ka pasur një rol aktiv në planifikimin e sulmeve.
XS
SM
MD
LG