Ndërlidhjet

KALIFORNI


Trupi i ish presidentit amerikan, Ronald Regan, është dërguar nga Kalifornia në Uashington, ku do të organizohet dhe ceremonia shtetërore e vazrrimit.
Në bibliotekën presidenciale në Kaliforni, mbi 100 mijë njerëz i bënë homazhe gjatë dy ditëve të fundit, presidentit Regan. Regan u nda nga jeta të shtunën e kaluar në moshën 93 vjecare.
XS
SM
MD
LG