Ndërlidhjet

GAZË


Grupi militant palestinez Hamas tha sot se do të vazhdojë sulmet kundër Izarelit , pavarësisht nga planet izraelite për tërheqjen e bazave ushtarake nga Gaza dhe Bregu Perëndimor. Hamasi ka thënë se tërheqja nuk do të thotë edhe fund i okupimit.
XS
SM
MD
LG