Ndërlidhjet

KATMANDU- NEPAL


Së paku 21 policë janë vrarë dhe 16 të tjerë janë plagosur në Nepal si pasojë e një sulmi me mina toke nga rebelët maoistë.
XS
SM
MD
LG