Ndërlidhjet

SOFJE


Byroja Federale Amerikane deri në fund të vitit do të hapë një zyrë të përhershme në Sofje, ka bërë të ditur ambasada e Shteteve të Bashkuara. Kjo zyrë do të jetë përgjegjese dhe do të kontrollojë aktivitetet e grupeve kriminale në Bullgari, Maqedoni dhe Shqipëri.
XS
SM
MD
LG