Ndërlidhjet

CAPE CANAVERAL/FLORIDË


Komisioni presidencial tha se NASA duhet të bëjë ndryshime të vështira nëse Shtetet e Bashkuara do të dërgojnë njerëz në Hënë dhe në Mars.
Komisioni i publikoi rekomandimet për realizimin e qëllimeve të presidentit George Bush për t'i çuar përpara planet për eksplorimin e gjithësisë.
Komisioni tha se NASA duhet të mbështetet më shumë në industrinë private.
XS
SM
MD
LG