Ndërlidhjet

SHKUP


Kryeadministratori i posa emëruar i Kosovës, Soren Jessen-Petersen tha sot se fuqitë e mëdha nuk do të duhej ta neglizhonin çështjen e Kosovës. Ai mëtutje në konferencën e sotme për shtyp në Shkup, tha se "këto ditë ka prioritete të tjera, siç janë Iraku dhe Afganistani, por largimi i vëmendjes nga Kosova, në këtë shkallë, do të jetë një gabim serioz".
XS
SM
MD
LG