Ndërlidhjet

PRISHTINË


Gjatë takimeve të ndara që kanë zhvilluar sot, presidenti Ibrahim Rugova dhe kryeministri Bajram Rexhepi, me të dërguarin e Kofi Ananit, ambasadorin Kai Aide, udhëheqësit kosovarë i kanë kërkuar atij që misioni i Kombeve të Bashkuara të pësoj ndryshime, duke u dhënë më shumë pushtet vendorëve.
XS
SM
MD
LG