Ndërlidhjet

LISBONË


Komisioni disiplinor i Unionit Evropian të futbollit ka dënuar me tre muaj moslojë reprezentuesin e Italisë, Françesko Toti, për shkak të sjelljes josportive në takimin kundër Danimarkës në kampionatin Evropian. Sot në kuadër të xhiros së dytë të grupit B takohen Franca –Kroacia dhe Anglia-Zvicra.
XS
SM
MD
LG