Ndërlidhjet

LISBONË


Me fitoren ndaj Bullgarisë me rezultatin 2:0, Danimarka prin në tabelën e grupit C me 4 pikë.
Në këto çaste luhet ndeshja tjetër mes Italisë dhe Suedisë.
XS
SM
MD
LG