Ndërlidhjet

KALIFORNI


Po përfundojnë përgatitjet për të parin udhëtim të një anije kozmike private në hapësirë. Anija është ndërtuar nga një ekip inxhinierësh të njohur dhe ka kushtuar mbi 20 milionë dollarë. Projekti është mundësuar financiarisht nga Pol Alen, një nga bashkëthememluesit e Microsoft.
XS
SM
MD
LG