Ndërlidhjet

BRUKSEL


"Situata në Kosovë mbetet ekstremishtë e brishtë", ka thënë sot para gazetarëve, sekretari i përgjithshëm i Natos, Jaap de Hoop Scheffer. Ai mëtutje është shprehur se "Kosova dhe misioni i KFOR-it atje do të diskutohet" në samitin e Natos në Stamboll.
XS
SM
MD
LG