Ndërlidhjet

TEHERAN


Tetë ushtarët britanikë që u kapën në ujërat e Iranit, janë kthyer në bazën ushtarake në Irakun Jugor.
Ushtria britanike tha se ushtarët janë dërguar në bazën logjistike në Shaibah , ku do të kryejnë kontrollimet mjekësore dhe do të pushojnë për një kohë.
XS
SM
MD
LG