Ndërlidhjet

CYRIH


Në Cyrih është tërhequr shorti për Kupën e Kampionëve dhe për Kupën e UEFA-së. Kampioni i Shqipërisë Tirana takohet me kampionin e Bellorusisë ekipin Gomel.
Në kupën e UEFA-së, Dinamo e Tiranës takohet me Otelu Galaton e Rumanisë, ndërsa Partizani i Tiranës me ekipin Birkirk nga Malta.
XS
SM
MD
LG