Ndërlidhjet

VLLADIKAVKAZ


Gjashtë ushtarë rusë janë vrarë dhe 12 të tjerë janë plagosur në incidente të ndryshme në Ceceni, gjatë 24 orëve të fundit.
Forcat ruse janë kundërpërgjigjur me përdorim të artilerisë së rëndë.
XS
SM
MD
LG