Ndërlidhjet

FREETOWN


Zyrtarët e Kombeve të Bashkuara kanë konfirmuar se nga rrëzimi i një helikopteri të organizatës në Serra Leone, 24 njerëz e kanë humbur jetën.
Zëdhënësja e Kombeve të Bashkuara Sharon McPherson tha se të gjithë 21 udhëtarët dhe 3 anëtarët rusë të ekuipazhit kanë vdekur në vendin e fatkeqësisë.
XS
SM
MD
LG