Ndërlidhjet

LONDËR


Ish kampioni i botës në boks Mike Tyson ka paralajmëruar se do t'i kthehet ringut në 30 korrik kundër britanikut Deni Viliams.
Tyson nuk ka boksuar 17 muaj, dhe meçi i ardhshëm do të duhej ti ndihmojë ti paguajë borxhet e mëdha.
Në karrierën e vet, Tajson ka fituar mbi 300 milionë dollarë, por aktualisht ka 38 milionë dollarë borxhe.
XS
SM
MD
LG