Ndërlidhjet

PRISHTINË


Qeveria e Kosovës ndau sot një shumë prej 3.7 milionë €, për rindërtimin e objekteve të kultit, që janë dëmtuar gjatë trazirave të 17 dhe 18 marsit. Kjo shumë, sipas zëdhënëses, Mimoza Kusari, është vetëm fillestare.
XS
SM
MD
LG