Ndërlidhjet

LISBONË


Sot në kuadër të takimit të dytë gjysmëfinal të kampionatit evropian të futbollit takohen republika Çeke dhe Greqia. Ndeshja fillon në orën 20 e 45 minuta. Finalisti i parë është Portugalia, e cila mbrëmë në gjysmëfinale mundi Holandën me rezultat 2:1.
XS
SM
MD
LG