Ndërlidhjet

RIAD


Ministria e Brendshme e Arabisë Saudite tha se policia ka vrarë një militant dhe ka arrestuar një person gjatë një shkëmbimi zjarri në Riad.
Është vrarë edhe një polic. Nuk dihet identiteti i militantëve.
Një ditë më parë, policia saudite tha se ka vrarë njërin nga militantët më të rrezikshëm islamikë në gadishullin arabik.
XS
SM
MD
LG