Ndërlidhjet

ANKARA


Nga tërmeti, që goditi kufirin lindor të Turqisë janë vrarë 18 dhe janë lënduar rreth 30 persona.
Agjencia e lajmeve Anatolia citon një zyrtar qeveritar të ketë thënë se nuk pret që shifra e të vdekurve të rritet.
XS
SM
MD
LG