Ndërlidhjet

LAHORE


Policia e Pakistanit tha se ka konfiskuar 4 tonë hashish, në vlerë prej 6 milionë dollarësh në një kontenjer që duhej të nisej në Holandë. Hashishi ishte i mbuluar me oriz dhe është gjetur me anë të qenëve.
XS
SM
MD
LG