Ndërlidhjet

UASHINGTON


Kandidati demokrat për president të Shteteve të Bashkuara John Kerry dhe ai për zëvendëpresident John Edward do të nisin sot një fushatë multishtetërore në të gjithë Amerikën. Edward, një senator nga shteti i Karolinës veriore është zgjedhur të martën për të garuar për postin e nënpresidentit.
XS
SM
MD
LG