Ndërlidhjet

BEJRUT


Zyrtarët e Ambasadës amerikane në Bejrut kanë bërë të ditur se ushtari amerikan, me origjinë libaneze, që llogaritej i zhdukur në Irak, është liruar dhe është në vend të sigurt.
XS
SM
MD
LG