Ndërlidhjet

SHKUP


Zyrtarët në Maqedoni kanë tërhequr vëmendjen e qytetarëve që të mos lëvizin gjatë kohës së temperaturave të larta pasi rrezikojnë shëndetin. Temperaturat në Shkup kanë arritur në 40 gradë, derisa ka pasur dhe viktima.
XS
SM
MD
LG