Ndërlidhjet

VLLADIKAVKAZ


Katër ushtarë dhe dy policë rusë janë vrarë në 24 orët e fundit në Ceceni.
Të gjashtë u vranë në sulme të organizuara nga luftëtarët cecenë.
XS
SM
MD
LG