Ndërlidhjet

SHKUP


Zëvendësja e ndihmëssekretarit shtetëror amerikan për Evropën Qendrore dhe Jugore Ketlin Stivens tha se administrata amerikane e mbështet pakonë e ligjeve të decentralizimit të propozuara nga qeveria.
Sipas Stivensit këto ligje janë në funksion të jetësimit të plotë të Marrëveshjes së Ohrit.
XS
SM
MD
LG