Ndërlidhjet

ANKARA


Autoritetet turke kanë nisur hetimet pas aksidentit të një treni, ku humbën jetën së paku 36 njerëz dhe u plagosën 60 të tjerë. Kryeminsitri Erdogan ka anulluar vizitën në Bosnjë dhe ka shkuar në vendin e ngjarjes.
XS
SM
MD
LG