Ndërlidhjet

ANKARA


Një gjykatë turke ka ngritur aktakuzë kundër tre punëtorëve të hekurudhës, lidhur me aksidentin e trenit, që la të vdekur 36 persona tw martwn.
Ata tre akuzohen për neglizhencë dhe pakujdesi.
XS
SM
MD
LG