Ndërlidhjet

BUDAPEST


Sekretari amerikan i Shtetit, Colin Powell, po qëndron sot në Hungari, si ndalesa e parë në turneun e tij diplomatik, që përfshin Egjiptin, Arabinë Saudite, Kuvajtin dhe Poloninë.
XS
SM
MD
LG