Ndërlidhjet

VARSHAVË


Ministria polake e Mbrojtjes tha se një ushtar polak është vrarë dhe tre janë lënduar derisa po kryenin një patrullë rutinore në qytetin e Hillahut.
Në Bagdad ushtria amerikane tha se dy marinsa janë varër të mërkurën në sulem të ndara në mes të kryengritësve dhe forcave amerikane në perëndim të Bagdadit.
XS
SM
MD
LG