Ndërlidhjet

GAZË


Dhunë e re ka shpërthyer në Rripin e Gazës.
Tre militantë palestinezë raportohet të jenë vrarë gjatë natës nga armata izraelite.
Po, sot radio izraelite ka njoftuar se një grua palestineze është vrarë dhe 6 persona tjerë janë lënduar nga luftimet mes militantëve dhe ushtarëve izraelitë në kampin e refugjatëve Khan Yunis.
XS
SM
MD
LG