Ndërlidhjet

GAZA


Tre palestinezë kanë humbur jetën dhe disa të tjerë janë plagosur si pasojë e shpërthimeve në Rafah të Rripit të Gazës.
Agjencitë e lajmeve njoftojnë se në kohën e shpërthimeve ushtria izraelite po kryente disa aksione në atë rajon.
XS
SM
MD
LG