Ndërlidhjet

NJU DELHI


Të paktën 17 persona kanë vdekur dhe 13 janë lënduar kur autobusi i tyre ka rënë në një greminë të thellë në verilindje të Indisë. Në autobus ishin 33 persona. Në aksidente të ndara në shtetin indian të Utaranhalit 7 persona kanë vdekur dhe tre janë lënduar mbrëmë nga rënia e autobusit në lum.
XS
SM
MD
LG