Ndërlidhjet

KANBERA


Koreja e Veriut është në gjendje që me raketat e distancës së largët që zotëron, të sulmojë Australinë dhe Shtetet e Bashkuara, ka deklaruar ministri i jashtëm australian, Aleksandër Douner.
Komentet e Dounerit vijnë në prag të vizitës së tij në Penian.
XS
SM
MD
LG