Ndërlidhjet

VARSHAVË


Policia e Polonisë ka arrestuar një të dyshuar për vjedhjen e një ure të gjatë 200 metra me peshë 60 tonë.
Policia e Gdanskut tha se pjesët e urës gjendeshin në një depo të të dyshuarit, dhe ai i kishte shitur elementet metalike nga 22 mijë dollarë copën, për t'i paguar borxhet e veta.
XS
SM
MD
LG