Ndërlidhjet

TIRANË


Autoritetet shqiptare e kanë liruar sot nga burgu liderin e partisë së Unitetit Kombëtarë Shqiptar.
Hidajet Beqiri akuzohej për dhënien e urdhërave për sulme ndaj qeverisë së Maqedonisë,dhe ishte dënuar me 18 muaj heqje lirie.
XS
SM
MD
LG