Ndërlidhjet

BRUKSEL


Federata Ndërkombëtare e Gazetarëve ka bërë thirrje për një aksion më të gjërë në mbrojtje të gazetarëve, që kohëve të fundit janë bërë cak i militantëve në Irak dhe Nepal.
XS
SM
MD
LG