Ndërlidhjet

RIAD


Një grua saudite i ka hedhur 15 mijë rialë, rreth 4 mijë dollarë amerikanë në një park publik në shenjë gëzimi që ishte ndarë nga burri, i cili e kishte keqtrajtuar.
Gazeta saudite al-Watan ka shkruar se gruaja i kishte tubuar familjen dhe miqtë në qytetin Medina për ta festuar fundin e martesës së dështuar, një ngjarje e rrallë në mbretërinë ultrakonservatore.
XS
SM
MD
LG