Ndërlidhjet

DAKA


Turma njerëzish kanë sulmuar një tren në pjesën qendrore të Bangladeshit në shenjë proteste ndaj sulmit të djeshëm me bombë në një miting të opozitës, ku humbën jetën 18 vetë dhe u plagosën 200 të tjerë.
XS
SM
MD
LG