Ndërlidhjet

BUKURESHT


Stuhia ka shkaktuar ndërprerjen e energjisë elektrike si dhe zjarre në pjesën qëndrore dhe veriore të Rumanisë.
Raportohet për shumë shtëpi të djegura nga zjarret.
XS
SM
MD
LG