Ndërlidhjet

KABUL


Forcat amerikane kanë kërkuar falje për vdekjen e tre afganëve të paarmatosur, të cilët u qëlluan nga trupat amerikane, pasi nuk kishin ndaluar automjetin me të cilin po udhëtonin.
Në incidentin në fjalë humbën jetën një burrë dhe dy gra.
XS
SM
MD
LG