Ndërlidhjet

FERIZAJ – KAMPI BONDSTILL


Dy ushtarë ukrainas janë plagosur si pasojë e zjarrit që ka rënë gjatë paradites së sotme në bazën ushtarake amerikane të Bondstillit. Zjarri, që ka zgjatur afro pesë orë, ka shkatërruar dhe tre automjete, derisa nuk dihen ende shkaqet.
XS
SM
MD
LG