Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Sipas zyrtarëve pakistanez presidenti i Shqipërisë Alfred Moisiu gjendet në Islamabad dhe pritet të takohet me zyrtarët më të lartë të këtij vendi. Temë e bisedimeve do të jetë bashkëpunimi tregëtarë marrëdhëniet ekonomike etj.
XS
SM
MD
LG