Ndërlidhjet

MOSKË


Së paku gjashtë veta kanë vdekur dhe më shumë se 18 janë plagosur pas shpërthimit të një automobili bombë afër stacionit të metrosë në veri të Moskës. Deri më tani askush nuk e ka marrë përgjegjësinë për këtë sulm.
XS
SM
MD
LG